Analist Açıkladı: 3x Yapan Bu Altcoin Yükselişini Sürdürecek!

Yakından takip edilen bir kripto analisti, bir aydan kısa bir süre içinde 3x yapan bir altcoin’in henüz gerçek kazançları görmediğini düşünüyor. Dahası bu altcoin’in yanında Binance Coin’in (BNB) de tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşacağını tahmin ediyor. Detaylar haberimizde

The Crypto Dog takma adıyla tanınan analist, 746.000 takipçisine, merkeziyetsiz bir borsa (DEX) olan GMX’te yükseliş eğiliminde olduğunu söyledi. Temmuz ayında zaten %200’ün üzerinde artış yaşayarak 15 dolardan 45 doların üzerine yükselen GMX’in, düşük hacim profiline sahip bir alanın yakınında işlem görürken daha da yükselmek için can attığını söylüyor.

“Bu fiyatın üzerinde çok fazla GMX işlem görmedi. Uzay boşluğunun burada bir vakum gibi davranacağını düşünüyorum. Temelde 20-40 dolar arasında bir yıl boyunca birikim dönemi oldu.”

GMX kripto

Analiste göre, popüler altcoin GMX yolculuğuna henüz “başlamadı”.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, kripto analisti GMX ile birlikte, USD hacmine göre dünyanın en büyük dijital varlık borsası olan Binance’in yerel token’ı Binance Coin’de (BNB) de yükseliş bekliyor. Analist, her iki altcoin fiyatının da yükselişini sürdürebileceğini ve Bitcoin düşüşlerine karşı dirençli olacak “aykırı değerler” olduğunu düşünüyor.

“Gerçekten, piyasanın geri kalanından açıkça daha fazla yükseliş gösteren aykırı değerlere odaklanmak ve onları elinde tutmak güzel. Bir token arzı birikim dönemindeyse, BTC’nin düşmesi gerçekten önemli değil.”

The Crypto Dog spesifik olarak, BNB’nin; Binance’in bir şirket olarak güçlü itibarı ve borsa CEO’su Changpeng Zhao’nun (CZ) karakteri tarafından desteklendiğini söylüyor.

“CZ, dipten bu yana halka açık bir şekilde yükselişteydi ve finansal olarak biriktirme konusunda açık oldu. Bana göre dolar karşısında tüm zamanların en yüksek seviyesi an meselesi. Bence mantıklı bir hedef.” 

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the daily hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.