Amerikan Futbolunun Efsanelerinden Tom Brady, Kripto Paraları Desteklediğini Açıkladı

Tampa Bay Buccaneers’in oyun kurucusu Tom Brady, bazı kripto varlıkları satın aldığını doğruladı. Ancak kripto varlıklarından hangisine yatırım yaptığını söylemeyi reddetti. Brady ayrıca Bitcoin ve diğer kripto varlıklarını desteklediğini “Kripto para birimlerine büyük bir inancım var” diyerek açıkça göstermiş oldu.

Super Bowl’u yedinci kez rekor bir şekilde kazanan Brady, kripto topluluğunun gündemine ‘hodler’ olarak girmeyi de başardı. Son haftalarda sektörde büyük kayıplar yaşansa da hedefinin uzun vadeli bir kripto yatırımcısı olmak olduğunu sözlerine ekledi. Ayrıca, birkaç kez diğer oyuncular ve koçlarla da kripto para birimleri hakkında konuştuklarını da söyledi.

Kripto para konferansı Coindesk Consensus 2021’de konuşan Brady koçlarından birinin geçen yıldan beri kripto para birimleri üzerinde çalıştığını ve düzenli olarak farklı kripto varlıklarının fiyatları ve kripto alanının nasıl çalıştığı hakkında konuştuğunu da sözlerine ekledi. Brady, yarıştan ziyade bir maraton olarak gördüğü kripto alanında hala öğrenmesi gereken çok şey olduğunu belirtti.

Bunların yanında Bitcoin geçen ay tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 64.000 dolar’a ulaştıktan sonra 37.000 dolar seviyelerine geriledi, kripto para birimi endüstrisi son birkaç hafta içinde ciddi bir düşüş yaşadı. İlginç bir şekilde, bu düşüş insanların sektöre olan inancını korumasını engellemedi. Ünlü isimler, özellikle devrim niteliğindeki NFT endüstrisinde kripto alanını desteklemeye devam etti.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.