Amerika’da Seçim Yaklaşırken Cumhuriyetçi Temsilci Kripto Para İle Bağış Kabul Edeceğini Açıkladı!

Amerika’da seçimler yaklaşırken bir hamle de Cumhuriyetçi Kongre üyesi Tom Emmer tarafından geldi. Ripple ve DeFi protokolleri hakkında da konuşan Emmer, seçim yarışında bağış yapmak isteyenleri BitPay üzerinden kripto paralar ile alacağını duyurdu.

Açıklamalarının devamında Bitcoin, USDC, Bitcoin Cash ve Gemini’nin stabilkoini olan Gemini Dolar (GUSD) dahil bir çok kripto para bile bağış yapabileceklerini ekledi.

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen bir etkinlikte konuşan Emmer kripto paralar hakkında da açıklamalarda bulundu. Dijital Ticaret Odası’nın katkılarıyla hazırlanan etkinlikte Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, BitPay CEO’su Stephan Pair, eToro CEO’su Guy Hirsch ve birçok kripto para devi yer aldı.

ABD’nin blockchain endüstrisi çatısında farklı fikirleri geliştirmekte öncü olduğunu ve yeni fikirlerin de ortaya çıktığını söyledi. DeFi protokolleri hakkında da uzun konuşmalarda bulundu. Bunlarla beraber stabilkoin YAM ile ilgili olarak, stabilkoinlerin piyasalara umut verdiğini söyledi. Test aşamasındaki YAM protokolünün çıkışının ardından yarım milyon dolar piyasa değeri kazanmasının bir başarı olduğunu ekledi.

Aynı etkinlikte konuşan Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Ripple geçmişi ve çalışmaları konusunda açıklamalarda bulundu. Her sene trilyon dolar seviyelerinde para transferinde Ripple teknolojisinin kullanıldığını ve faydalarını sıraladı. Emmer konusunda ise Ripple kullanarak seçim bağışı yapacağını söyledi.

Bu konuşmalara karşılık olarak Tom Emmer, XRP’yi taktir ettiğini fakat ağın güvenlik ve netlik gibi konularda eksik olduğunu dile getirdi. Brad’in iyimser yaklaşımlarına karşılık Ripple için menkul kıymet olarak sayılmaması gerektiğini ısrarla dile getirdi. Kongre üyesi:

 “Benim pozisyonum çok net, XRP bir menkul kıymet değil”!

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.