Amazon’dan Blockchain Adımı

0

Amazon, Reklamlar İçin Bir Blockchain Oluşturmak İstiyor

İnternet perakende devi Amazon, LinkedIn’de yayınlanan son ilanına göre, reklam verilerini blockchain’e koymak için bir yazılım mühendisi arıyor.

Online perakendeci, “The Blockchain Ledger’e odaklanan Advertising FinTech ekibi” nde çalışacak kıdemli bir yazılım mühendisi arıyor.

Amazon, başarılı bireyin şu anda Amazon’un reklamcılık sektörünün henüz keşfedilmemiş bir bölgesi olan mimari yönünü tanımlayacağını söylüyor.

“Bu, Amazon’un Blockchain teknolojisini kullanan reklamcılık sektörü için yeşil alanın teknoloji mimari yönünü tanımlamak için bir fırsat.”

Ne yazık ki, Amazon’un burada kullanacağı blockchain çeşitleri ve reklam verileriyle ne yapacakları hakkında daha fazla ayrıntı bulunmuyor.

Konuyla ilgili konuşan konuşan bir Amazon sözcüsü, şu anda paylaşacak daha fazla ayrıntılarının olmadığını söyledi.

Bununla birlikte, şirket yavaş ama istikrarlı bir şekilde kendini blockchain dünyasında bir alan oluşturmaya çalışıyor.

Geçtiğimiz Kasım ayında, merkezi olmayan teknolojiye yapılan birkaç küçük baskının ardından, Big A iki blockchain odaklı hizmet başlattı.

Şirket, reklam, finansal teknoloji ve blok zincirlemede tecrübeli adayları tercih ettiğini belirtti. Yine de, şirketin kesin planları belirsizliğini koruyor.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın