Altcoin’ler Listelenme Haberlerini Verdi: İşte Liste!

Haftanın kapanışa doğru ilerlerken birçok altcoin önemli duyurular gerçekleştirdi ve listelenme haberlerini duyurdu. Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, İşte 19 Ağustos 2022 tarihinde takip edilmesi gereken altcoin etkinlikleri.

 • Truefeedback (TFBX) bugün bir yakım işlemi gerçekleştireceğini ve toplamda 6.2 milyon TBFX token yakımı gerçekleştirilecek.
 • IoTeX (IOTEX) ise topluluğuyla bir araya gelecek ve bir buluşma gerçekleştirecek.
 • Venus (XVS) ise BNBChainTurkey kanalının konuğu olacak. Sohbette yeniliklerden bahsedilecek.
 • Mines of Dalarnia (DAR) ise BitMart tarafından listelenecek.
 • Souls of Meta (SOM) da BitMart tarafından listenecek olan bir diğer altcoin.
 • Boson Protocol (BOSON) ise Discord üzerinden bir soru-cevap etkinliği düzenleyecek ve topluluğuyla bir araya gelecek.
 • Concordium (CCD) de benzeri bir soru-cevap etkinliğini Telegram üzerinden gerçekleştirecek.
 • Reflex (RFX) ise Coinsbit tarafından listelenecek.
 • BTC Standard Hashrate Token (BTCST) de listelenme heyecanı yaşayacak ve Bitrue tarafından listelenecek.
 • PolkaBridge (PBR) ise Huobi Global tarafından listelenecek.
 • USDD (USDD) ise ByBit borsası ile Discord üzerinden bir soru-cevap etkinliği düzenleyecek.
 • Revest Finance (RVST) ise Alchemix ise bir sohbet gerçekleştirecek ve gelecek ürünler hakkında bir tartışma gerçekleştirecek.
 • Ethernity Chain (ERN) güncel gelişmeleri aktarmanın yanı sıra Discord üzerinden bir soru-cevap etkinliği düzenleyecek.
 • Klima DAO (KLIMA) da topluluğuyla bir araya gelecek ve soru-cevap etkinliği düzenleyecek.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coinmarketcal


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.