Balinalar Bu Altcoin’e Yüz Milyonlarca Dolar Harcadı!

Santiment, iki büyük Chainlink (LINK) yatırımcısının varlıklarını arttırmaya devam ettiğini tespit etti. Verilere göre bu iki grup yalnızca iki ayda 194,3 milyon dolar para harcadı.

Santiment’e göre, LINK balinalar, altcoin’in 2017’deki lansmanından bu yana Chainlink arzının en büyük yüzdesini elinde tutuyor.

“Chainlink’in 1.000 ila 1.000.000 LINK tutan köpekbalığı ve balina adresleri birikime başladı. Bu cüzdanlar iki ay içinde 26,8 milyon LINK (194,3 milyon dolar) ekledi. Toplamda varlıklarını %12,8’lik oranda arttırdı.”

Chainlink santiment verisi

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere analist Kaleo, fiyatın önümüzdeki aylarda Bitcoin’den daha iyi performans göstereceği tahminini paylaştı.

Analiste göre LINK/BTC çifti günlük grafikte ‘diyagonal direncini’ kırdı ve 0,0007 BTC’ye (12,04 dolar) doğru ralliye hazır.

Analist Kaleo fiyat analizi

Haber hazırlanırken LINK, gün içinde %3’lük bir artışla 7,54 dolardan işlem görüyor.

Santiment ayrıca XRP ve Stellar verilerini de paylaştı. On-chain analitik firmasına göre, her iki altcoin de Cuma günü kripto ile ilgili sosyal medya tartışmalarına hakim oldu.

“XRP, Stellar ve Status (SNT) şu anda Cuma günü kriptoda trend olanlar listesinde yer alıyor. Bu varlıkların hepsi gün içinde nispeten yakın performansa sahip, bu da ralli ihtimalini arttırıyor. Ancak trend sırasında hızlı bir satış olup olmayacağına dikkat edin.”

Altcoinlerin sosyal verisi

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.