Altcoin’de Binance İddiaları: Büyük Yükseliş Mümkün!

Terra Classic (LUNC) fiyatı 2023 yılının ilk haftasında düşüş trendini tersine çevirmeyi başardı. Fiyat, 0,0001530 dolarlık seviyesinde kısmi bir alım baskısı yarattı. Üç aylık alçalan kanalın üzerine çıkılmasının bir sonucu olarak, LUNC fiyatı geçtiğimiz hafta boyunca önemli bir artış kaydetti.

Bu olumlu gelişmenin en büyük nedeni girişimler ve Terra Classic topluluğu tarafından yakılan token miktarı.

Binance, LUNC Fiyatını Yükseltebilir mi?

Topluluğun girişimleri fiyat hareketinin arkasındaki itici güç olsa da önde gelen doğrulayıcı LUNC DAO, altcoin fiyatı için heyecan verici bir iddia da bulundu.

Popüler Terra Classic doğrulayıcısı, Binance‘in USTC ve LUNA için uyarılarını kaldırması halinde değerin artacağını belirtti.

Terra (LUNA) Çöküşü

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Binance ilk olarak 2021’in başlarında Terra (LUNA) ve UST sabitini kaybetmesinin ardından uyarı yayınlamıştı. Son uyarı, Güney Kore mahkemesinin Terra’nın kurucu ortağı Daniel Shin hakkında tutuklama emri çıkarmasının ardından geldi. Buna ek olarak, Koreli yetkililer Terra’nın ana geliştiricisi ve kurucusu Do Kwon hakkında da suç duyurusunda bulundu.

Borsa ayrıca, 10 Mayıs’ta Terra ağındaki para çekme işlemlerini geçici olarak askıya aldı ve diğer birçok borsanın da aynı şeyi yapmasına yol açtı. Terra topluluğuna göre uyarı mesajlarını kaldırılması daha fazla yatırımcı ilgisini arttırabilir.

Kaynak : CoinGape


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.