Altcoin Uzmanı Pariteye Dikkat Çekti: “Bitcoin’i Geride Bırakacak!”

Kripto para dünyasının popüler analistlerinden Kaleo, Ripple fiyatının Bitcoin’den daha iyi performans göstereceği düşüncesinde. Analist, altcoin’in diyagonal direncini destek olarak başarıyla yeniden test ettikten sonra XRP için yükselişin devam edececğini belirtti.

ripple haberleri

Kaleo’ya göre XRP, kısa süre önce 0,74 dolardan 0,85 dolara kadar yükselen Tron’un (TRX) izinden gidiyor olabilir. Eğer benzeri eğilim burada da görülürse fiyat 0,60 doların üzerine çıkma potansiyeli taşıyor.

xrp haberleri

Bu yazının yazıldığı sırada Ripple fiyatı 0,52 dolardan işlem görüyordu. XRP/BTC paritesine de bakan Kaleo, paritenin çapraz direncinin üzerine çıktıktan sonra da yükselmeye hazır olduğu düşüncesinde.

xrp fiyat tahmini

Bu arada, diğer kripto stratejisti Cantering Clark da altcoin fiyatı için yükselişe geçti. Trader, altcoin’in fiyat yapısının neredeyse yükselmeye hazır olduğunu gösterdiğine inandığı için biriktirmek istediğini belirtti.

Son zamanlarda pek fazla grafiğe bakmadım, ama yalan söylemeyeceğim, garip spot teklif ve lansman görünümlü kurulum arasında, sanırım TWAP (zaman ağırlıklı ortalama fiyat) XRP’ye başlamam gerekiyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.