Altcoin Sezonu Yolda mı? Dört Kripto Varlık Dikkat Çekiyor

Bitcoin başta olmak üzere kripto para dünyasında hareketlilik ve sosyal duyarlılık önemli oranda düştü. Ortaya çıkan bu tablo ise altcoin ‘lere olan ilgiyi arttırdı.

Polkadot, Binance Coin, Shiba INU, Curve DAO gibi altcoin dünyasının popüler isimleri önemli yükseliş için güç topluyor.

Öte yandan Bitcoin 16.800 doların üzerine çıkmayı başararak alım tarafındaki baskıyı arttırdı. Nitekim bu baskı 17.000 dolarlık seviyede istenilen etkiyi yaratmadı. Bir süredir konsolide olan altcoin’ler ise yakında yükselmeye başlayabilir.

Polkadot (DOT)

Polkadot fiyat tahmini

Polkadot fiyatı, yükseliş görünümü olarak kabul edilen ‘düşen kama’ modelinde işlem görüyor. Bu model istenilen etkiyi verirse konsolide olduğu aralıktan kurtularak bir ralli yapabilir.

Bu aralıktan çıkmadan önce DOT fiyatı 5 dolarlık alana geçici olarak gerileyebilir. Hemen ardından güçlü bir yükselişi tetikleyebilir. Ayrıca, yükseliş fiyatın direnci aşmasına ve yakında 6 doların üzerindeki seviyelere ulaşmasına yardımcı olabilir

Binance Coin (BNB)

BNB fiyat tahmini

Binance Coin, Haziran ortasındaki düşük seviyelerden toparlanmasından bu yana artmaya devam ediyor. Yaşanan son piyasa çöküşü, fiyatı trend çizgisinin altına çekti. Buna karşın BNB hızlıca toparlanmayı başardı ve yükseliş trendini görece koruyor.

Fiyatın, yükselen üçgenin zirvesine ulaşana ve daha fazla kırılana kadar yükselen bir konsolidasyonu sürdürmesi bekleniyor

Shiba Inu (SHIB)

SHIB altcoin fiyat tahmini

Shiba Inu, yükseliş flamasının zirvesine doğru ilerlemeye devam ederken ‘yükseliş’ sinyali vermeye devam ediyor. Alım hacmindeki birikim, yükseliş için kritik desteği sunabilir. Bir kırılma ile, SHIB fiyatı başlangıçta 0.00001 üzerindeki seviyeleri geri alabilir ve daha sonra 0.00001050 dolar üzerindeki seviyeleri güvence altına alabilir.

Curve DAO Token (CRV)

Curve DAO fiyat tahmini

Curve DAO token son düşüş sırasında alt desteği kırmıştı ancak hızla toparlandı ve şimdi dirence doğru geri dönüyor gibi görünüyor. Kayda değer bir yükselişin ardından fiyat sıkıca konsolide oldu. Dolayısıyla bir boğa bayrağı oluşuyor ve böylece yakında önemli bir yükseliş için iddialı kalmaya devam ediyor.

Fiyat direnci aşmayı başarırsa, düşüş yörüngesini geçersiz kılabilir ve küçük bir zaman diliminde 1 doları geri kazanabilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coinpedia


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.