Sponsorlu İçerik
Ocak 22, 2024

THORChain (RUNE), Fantom (FTM), Pullix (PLX) ve Algorand (ALGO) Altcoin Sezonu Sonunda Geldi mi?

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Bitcoin’in (BTC) azalan fiyat dönüşleri arasında, birçok yatırımcı kripto piyasasında altcoin sezonunun oluşmakta olduğuna ikna olmuş durumda. Bu bağlamda, analistler seçilmiş altcoinler için piyasa analizi yaparak gerçekten de altcoin sezonunun başladığını anlamaya çalışıyorlar. Bu sponsorlu makalede içerik göndericisinin örnek olarak kullanılan altcoinler arasında THORChain (RUNE), Fantom (FTM), Algorand (ALGO) ve Pullix (PLX) bulunuyor.

Pullix (PLX) Ön Satışı, Token Büyük Büyüme İçin Hazırlanıyor

Sponsorlu içerik göndericisine göre yeni proje geleceği belirsiz Pullix, DeFi ve CeFi’yi bütünleştirerek sorunsuz bir ticaret ortamı yaratan hibrit bir borsa platformu olarak kripto piyasasına girmek istiyor. Pullix platformu, merkezi olmayan borsalarla ilişkili likidite sorunlarını çözüyor. Pullix ile yatırımcılar, platformda sıfır komisyon ücreti ile işlem yapabileceği iddia ediliyor. Proje yenidir geleceği belirsizdir.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

İçerik göndericisi Pullix platformu, blockchain üzerinde sorunsuz bir ticaret deneyimi için gerekli tüm araçları sağlayacağı söyleniyor. Bu araçlar arasında ticaret stratejilerine yardımcı olan AI, çoklu para birimi stake etme ve daha fazlası bulunuyor. Belirtilene göre, Pullix, sizi $PLX tokeniyle stake yaparken ve diğer ödüllerle pasif gelir elde etmenizi sağlayan, topluluk destekli bir ticaretten-kazanma ekosistemini sağlayacağı iddia ediliyor.

Sponsorlu içerik göndericisine göre Pullix’in potansiyeli sonucunda, PLX yerel tokeni, ön satışı satın alan büyük bir yatırımcı kitlesi topladığı belirtiliyor ve 2024’ün ilk çeyreğinde takip edilebilir kriptolar listesinde olduğu söyleniyor. Büyük çıkış, $PLX ön satışının hedefinin %70’inden fazlasını, henüz ön satışın 6. aşamasındayken başarmış olduğu aktarılıyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sponsorlu içerik göndericisine göre, piyasaya sürülmeden önce %400’ün üzerinde artacağı tahmin edilen token, takip edilebilir bir altcoin olduğu aktarılıyor. Sadece 0.08 dolar fiyatıyla PLX token, güvenli ve potansiyeline sahip olduğu iddia ediliyor kesin değildir başarısız olma olasılığı bulunuyor. Akıllı sözleşme InterFi Network tarafından denetlendiği ve platformun güvenilirliğini daha da kanıtlamak için KYC BlockAudit ekibi tarafından doğrulandığı iddia ediliyor.

THORChain (RUNE) Ayı Piyasası Artan Ticaret Hacmine Rağmen Kötüleşiyor

THORChain (RUNE), bir ay boyunca süren bir ayı eğiliminde oldu. THORChain fiyatı 3 Ocak’ta 6 dolar’a ulaştıktan sonra, token düşüşe geçti. CoinMarketCap istatistiklerine göre, THORChain’in fiyat değeri geçen hafta %17’den fazla kaybetti, ancak ticaret hacmi son 7 günde artış gösterdi.

Artan ticaret hacmi, yatırımcıların THORChain ayı piyasasından faydalanarak düşüşü satın aldığını gösterebilir. Uzmanlar, THORChain’in artan ticaret hacminin önümüzdeki haftalarda bir boğa koşusunu tetikleyebileceğini düşünüyor.

Fantom (FTM) Fiyat Değerini Kaybederken Sahipler Endişeleniyor

Fantom (FTM), son bir ayda önemli bir fiyat değeri kaybı yaşadı. Fantom fiyat grafiği, Fantom’un geçen ay boyunca fiyat değerinde %5’e kadar kayıp yaşadığını gösteriyor. Geçen haftanın metriği, Fantom için %11’den fazla bir fiyat düşüşünü gösteriyor.

Ayrıca, Fantom’un ticaret hacmi geçen haftadan bu yana sürekli düşüşte. Uzmanlar, bu durumun Fantom için endişe verici olduğuna inanıyor. Her şey değişebilir, ancak rakamlar token için özellikle iyi görünmüyor.

Algorand (ALGO) Ayı Piyasası Sürerken Yatırımcılar Alternatifleri Arıyor

Algorand (ALGO), yatırımcıların token için sabrını kaybetmesiyle uzun süreli bir ayı eğiliminde. Bağlam olarak, Algorand geçen hafta içinde %8’den fazla kaybetti. Daha da önemlisi, Algorand yılbaşından bu yana %20’ye kadar kayıp yaşadı.

Ayrıca, Algorand’ın ticaret hacmi son birkaç haftadır düşüşte.

Pulix tokeni incelemek için tıklayın.

Pullix X hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : pullix.io
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?