Sponsorlu İçerik
Ocak 4, 2024

Bitcoin (BTC) Neredeyse %150 Arttı, Yeni Altcoin Pullix (PLX) Piyasaya Sürüldüğünde Bu Kazançları Sağlayabilir mi?

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Bitcoin (BTC), bu yıl DeFi piyasasında %150’lik bir artışla şaşırtıcı bir performans sergileyerek, dünya çapında yatırımcıları kendine çekti. Sponsorlu içerik göndericisine, yükselen bir ön satış yıldızı olduğu iddia edilen Stage 5 – yeni proje olan geleceği belirsiz Pullix (PLX) de haberlere konu olduğu belirtiliyor. Ekibinin iddiasına göre, bu alternatif tokenin, 2024’ün ilk çeyreğinde çok beklenen lansmanında BTC’nin kazançlarını aşması iddia ediliyor. Ekibi ise PLX’in bir sonraki 100x jetonu olabileceğini bile ima ediyor. Proje yenidir geleceği belirsizdir herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Bitcoin Fiyat Tahmini

Bitcoin’in (BTC) 2023 yılında bugüne gösterdiği %150’lik muazzam artış, direncini gösteriyor ve onu bayrak taşıyıcı kripto para birimi olarak konumlandırıyor. CoinMarketCap verilerine göre, Bitcoin fiyatı 3 Ocak 2023’te 16,690 dolardan, 2 Ocak 2024’te 45,429 dolara yükseldi.

Diğer haberlerde, kripto analisti Rekt Capital, Bitcoin hakkında boğa görünümlü bir gözlem yaptı. Ona göre, Bitcoin, 2 yıl sonra ilk kez 45,000 doları aşarak patlama yaptı. Bu token’in teknik analizi de boğa eğilimli bir tablo çiziyor, çünkü 28 teknik gösterge yeşil renkte.

Bu nedenle, CoinCodex analistleri, Bitcoin değerinin Ocak 2024’ün sonuna kadar 45,884.01 dolara ulaşacağını tahmin ediyor. Bu, BTC’yi en üst düzey kripto paralar arasında sağlamlaştırıyor.

Pullix (PLX): Yükselen Alternatif Token

Sponsorlu içerik göndericisine göre Pullix (PLX), 2024’ün ilk çeyreğindeki lansmanı öncesinde önemli bir beklenti yaratarak bir alternatif para birimi olarak ortaya çıkmaya çalıştığı iddia ediliyor. PLX etrafında oluşan heyecan, hatta Bitcoin’in etkileyici artışını bile ekibi tarafından bekleniyor ama net değildir başarısız olma şansıda bulunuyor. Ekibine göre yeni proje %75 değer artışı sağlayarak Pullix’in 2 milyon dolar toplamasına yardımcı olan etkileyici ön satış performansı tarafından destekleniyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Bu DeFi tokeni için olan coşku, getirdiği yeniliklerden kaynaklanıyor. Pullix, benzersiz bir hibrit topluluk destekli ticaret platformu kurmayı hedefliyor. Tek bir hesapta tüm varlık sınıflarına (kripto paralar dahil) erişim, derin likidite ve öz-müşteri portföyü yönetimi ile fark oluşturabileceği iddia ediliyor.

Bu platformun merkezinde, şu anda sadece 0.07 dolar değerinde olan PLX yerel tokeni bulunacak. İşlem ücreti indirimleri, staking yoluyla pasif gelir ve daha fazlasını elde etmek için bu jetonu tutmak kritik olacağı söyleniyor. Staking’den bahsetmişken, Pullix, stakerlara büyük ödüller sunan bir “Ticaret-Yap-Kazan” modeli sunmayı hedefliyor. Bu modelle, PLX stakerları Pullix’in günlük gelirinin bir kısmını alacak. Proje ekibi sadık kalırsa ve başarılı olursa vaatleri gerçekleşebilir yoksa yatırım kayıp riskide taşıyorlar.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

İçerik göndericisine göre, Pullix, diğer kripto paraları (Dogecoin vb.) Pullix ile stake etmenize olanak tanıyan çoklu para birimi staking özelliğini uygulayacağını iddia ediliyor. Kilitleme sürenize bağlı olarak sabit bir faiz oranı alınacağı belirtiliyor. Tüm bu nedenlerden dolayı belirtiline göre, şimdiden 45 milyondan fazla PLX tokeni satılmış durumda. Yüksek taleple ekibine göre, piyasa analistleri PLX borsalarda işlem görmeye başladığında 100 kat artış beklendiği iddia ediliyor başarısız olma ihtimali ve yatırım kayıp riskide bulunuyor.

Pullix’in Bitcoin Arası

Bitcoin’in 895 milyar dolarlık piyasa değeri varken, Pullix’in piyasa değeri sadece 14 milyon dolar. Ekibine göre PLX token başarılı olabilirse büyüme ihtimalli, nedeni fiyatının artması için daha az yeni fon gerekiyor. Aslında, mevcut değerinin (ve getirilerinin) ikiye katlanması için sadece 14 milyon dolar gerektiği belirtiliyor. Forex piyasasıyla bağlantılı olduğu ve günlük 6.6 trilyon dolarlık işlem hacmi gördüğü düşünüldüğünde, bu hedefe ulaşmak nispeten kolay olabileceğini iddia ediyorlar.

Pullix tokeni incelemek için tıklayın.

Pullix sosya medya hesapları için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : pullix.io
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?