Altcoin Kritik Güncellemeye Hazırlanıyor: İşlem Hacmi Fırladı, Yükseliş Devam Edecek Mi!

Terra Classic (LUNC) tokenı, topluluk Parite yükseltmesini tartışırken son 24 saat içinde %20’nin üzerinde artış gösterdi. Teklif onaylanırsa, yükseltmenin 14 Haziran’da kabul edilmesi bekleniyor.

Terra Classic tokenı, henüz onaylanmamış olsa da merakla beklenen Parite yükseltmesi öncesinde fiyatında büyük bir artış görüyor.

LUNC token geçtiğimiz saatlerde yaklaşık %20 oranında artış gösterdi. Bu da uzun zamandır görülen en büyük artış oldu. Şu andaLUNC yaklaşık 0,000107 dolardan işlem görüyor.

Rehber İçeriği

Terra Classic Son 24 Saatte Yükselişe Geçti

Token’ın işlem hacmi de önemli miktarda arttı. Son 24 saat içinde %750 oranında artış gösterdi. Şu anda bu rakam yaklaşık 395 milyon dolar seviyesinde bulunuyor. Bu durum, token’ın kripto topluluğu içindeki popülerliğinin azalması nedeniyle oldukça dikkat çekicidir.

LUNC

Altcoin‘in piyasa değeri yaklaşık 600 milyon dolardır. Dahası son 24 saat içinde %20’nin üzerinde bir artış göstermiştir. Bu, 40,99 milyar dolarlık zirvesinden hala oldukça uzakta ve bir daha ulaşması pek olası değil.

Listede SHIB de Var! Santiment Yorumladı: Bu Altcoin Fiyatları Değerinin Altında!

Bununla birlikte, projenin ve token’ın destekçileri gelecek konusunda iyimser olmaya devam ediyor. Parite yükseltmesi beklentisi, iyimserliklerinin bir kanıtı olarak hizmet ediyor. Kripto balinaları da etkinliğe katılıyor. Bu balinaların çoğu, yükseltme gerçekleşmeden önce büyük miktarlarda LUNC satın alıyor.

Yükseltme, eğer onaylanırsa, on günden daha az bir süre kaldı. Ağa önemli değişiklikler getirecektir. Bu durum göz önünde bulundurulduğunda, tokenin potansiyel olarak Eylül 2022 seviyelerini geri kazanabileceğini tahmin etmek mantıksız değildir.

Parite Yükseltmesi Nedir?

LUNC için Parite yükseltmesi v2.1.0’ı ağa dahil edecek ve büyük ölçüde yönetişime odaklanacak. Yükseltmenin göze çarpan özellikleri, doğrulayıcılar için minimum %5 komisyon, Cosmwasm v1.1.x’in tanıtımı ve iki güvenlik güncellemesidir.

LUNC topluluğu şu anda teklifi inceliyor ve tartışıyor. Ortak L1 Görev Gücü (LITF) tekliften ve lider geliştirmeden sorumludur. Teklif kabul edilirse, güncellemenin 14 Haziran’da yapılması planlanıyor.

Binance Bir Milyardan Fazla Terra Token Yaktı

Bu arada, Binance 1,04 milyar Terra tokenı yaktı. Bu da bağımsız olarak LUNC için ağır bir fiyat artışına yol açtı. Bu yakım işlemi, toplamda 33 milyar LUNC tokena ulaşan onuncu yakım işlemi oldu.

Bu yakma işlemi 30 Nisan – 30 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşmiştir. Terra Classic için bir nevi can simidi niteliğinde olan token, ihtişamlı günlerine geri dönmek için her türlü yardımı memnuniyetle karşılayacaktır. Etrafında hala çok fazla şüphecilik olsa da, topluluk onu kullanışlı ve özgün hale getirme konusunda istekli.

Kaynak : BeInCrypto


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.