Altcoin için Korkutan Senaryo: Büyük Çöküş Kapıda

2
Altcoin için Korkutan Senaryo: Büyük Çöküş Kapıda

Cardano, fiyatı önemli bir desteğin altına iten ve düşüş eğilimi gösteren bir piyasa yapısı kırılmasını tetikleyerek alıcı tarafındaki eksikliği açık bir şekilde gösteriyor. Bu gelişmenin toparlanması için küçük bir aralık olsa da, bu aralığın iyi değerlendirilmemesi büyük bir çöküşe neden olabilir.

Cardano fiyatı, 10 Mayıs’tan bu yana üretilen dört düşük dip ve üç eşit dip birleştirilerek elde edilen bir azalan üçgen gösterdi.

Ortaya çıkan bu teknik kurulum, ilk yüksek ve düşük salınım arasındaki mesafenin 0,4 dolarlık kırılma noktasına eklenmesiyle belirlenen, 0,241 dolara doğru %40’lık bir düşüş gösterdi ve yatırımcıları korkuttu. ADA, 10 Ekim tarihinde bu seviyenin altına yakın bir günlük mum çubuğu üreterek düşüş eğilimini doğruladı ve azalan üçgenin kırılma sinyalini vererek işleri daha da kızıştırdı.

ADA fiyatı, 0,4 dolarlık yatay desteğin üzerine çıkmayı başaramazlar, işler çok daha kötüye gitmeye devam edecek. Bu nedenle, yatırımcıların 11 Ekim’de kapanan günlük mum çubuğunu yakından takip etmesi kritik.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Bitcoin fiyatı da ADA ayılarının hedeflerine daha hızlı ulaşmasına yardımcı olabilecek başka bir düşüş için hazır görünüyor. İlgilenen yatırımcılar, 0,4 dolarlık yeniden testte kısa pozisyonlar açabilir ve günlük mum kapanışı yoluyla bir onay bekleyebilirler.

Cardano

Öte yandan, alıcılar bu noktada devreye girer ve bu seviyenin üzerinde günlük bir mum çubuğu üreterek 0,4 dolarlık engelin üzerinde küçük bir toparlanmayı tetiklerse, bu boğaların yeniden canlanması olasılıklar dahilinde.

Bu gelişme, Cardano fiyatını 0,482 doların üzerinde daha yüksek bir değer üretmeye zorlarsa, ADA için düşüş tezini geçersiz olacaktır ve potansiyel olarak rallinin 0,504d olara doğru uzamasının anahtarı olacaktır.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. Tek sorumlusu Charles Holkinson çok konuşuyor icraat yok boş boş konuşma icraat yap… milletin parasını kurtar sana güvenenleri hüsran a uğratma by Holkinson

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın