Kasım 20, 2023

Ali Martinez’den XRP için Sinyali İşaret Etti: Ralli Tetiklenmeyi Bekliyor

Kripto para analisti Ali Martinez, X sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda Tom DeMark (TD) Sıralı göstergesinin XRP için bir yükseliş sinyali verdiğini belirtti.

TD Sıralı göstergesi, dokuz değerine sahip bir piyasadaki dönüm noktalarını belirlemeyi amaçlamakta ve olası bir trendin tersine döneceğine işaret etmekte.

TD Sequential, XRP dört saatlik grafikte bir satın alma sinyali gösteriyor ve bu da 0,63 dolar hatta 0,67 dolara kadar bir toparlanmayı tetikleyebilir gibi görünüyor!

XRP altcoin grafiği

Ali Martinez ayrıca XRP balinalarının faaliyetlerini de hesaba katmayı ihmal etmiyor. Analiste göre, balinalar yeniden güçleniyor ve varlığı biriktirmeye devam ediyorlar.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere XRP fiyatı son 10 günde %18’e yakın değer kaybetmesine rağmen balina aktivitesinde artış kaydetmeye devam ediyor. Balinaların artan ilgisi ise fiyat için olumlu bir sinyal olarak yorumlanıyor.

XRP balina haraketleri

Eşler arası ödeme ağı Litecoin ile tahminlerini tamamlayan Martinez, altcoin’in işlem sayısı açısından yeni bir rekor kırdığının altını çizdi. Bu da altcoin için olumlu bir sinyal olarak yorumlanabilir.

Litecoin yalnızca 14 Kasım’da bir milyon LTC işlemi kaydederek tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.