Nisan 5, 2022

Algorand’tan Önemli Spor Ortaklığı, ALGO Fiyatı Toparlanmaya Hazır!

Algorand (ALGO) fiyatını değerlendiren analistler, ALGO için 1 dolarlık hedef belirlemş durumda. İngiliz motor yarışı takımıyla bir sponsorluk anlaşması imzalayan Algorand, yatırımcıların hissiyatını güçlendirdi.

Algorand Fiyatı Yükselmeye Hazır

Algorand fiyatı, 0.88 dolara geri çekilmeden önce son yükseliş trendinde 1 doları geçti. Analistler, geri çekilmenin sağlıklı bir düzeltme olduğuna ve altcoinin yakında toparlanmaya başlayabileceğine inanıyor.

Proof-of-Stake (PoS) blok zinciri protokolü kısa süre önce Formula E, Blocsport.one AG ve Envision motor yarışı takımlarıyla yeni spor ortaklığını duyurdu.

Blocsport.one AG, kripto transferleri ve tokenizasyonun yanı sıra NFT koleksiyonlarına, blok zincirde spor parasına güç veriyor. Envision, bir İngiliz motor yarışı takımıdır. Algorand’ın Blocksport.one AG ve Envision takımları ile ortaklığı önemli bir gelişme olarak yorumlandı.

Kripto varlıkların spor takımlarıyla kurduğu ortaklıklar genelde oldukça önemli bir etki yaratıyor. Bu nedenle Algorand’ın yapmış olduğu ortaklık benimsenmeyi arttırabilir ve on-chain etkinliği yükseltebilir. Ortaklık kapsamın benzersiz sekiz farklı NFT drop’u da gerçekleşeceği belirtildi.

Algorand: “Formula E’yi deneyimleyin, en yeşik NFT serisi! @Envision_Racing ile yapılan ortaklık Algorand Foundation & @blocsport1 tarafından desteklenmektedir. Dünyanın dört bir yanındaki farklı yarış konumlarından 8 sınırlı sayıda NFT, en yeşil ortaklığı anmak için piyasaya sürülecek.”

Algorand fiyat trendini değerlendiren analistler bir toparlanma öngördüklerini paylaştı. @Engineeringhere takma isimli analist, Algroand’ın günlük fiyat grafiğini inceledi. Analiste göre şu anki 0,88 dolarlık fiyat, 1 dolara yükseliş için oldukça iyi bir giriş noktası. Analistler, Algorand günlük fiyat grafiğinde yükseliş olarak kabul edilen düşen bir kama modeli belirlediler. Tokenin yukarı yönlü hedefleri 0,92, 1 ve 1,7 dolarda yer alıyor.

Clifton Fx: “Bir günlük fiyat grafiğinde düşen kama modeli oluşuyor. Yukarı doğru bir kopuş hazır görünüyor. Algorand fiyat hedefi 1.7 dolar!”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : FXStreet


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.