Ağustos Ayı Hızlı Başladı: Milyonlarca Token Yakılacak!

Ağustos ayı birçok altcoin için oldukça hızlı başlamış gibi görünüyor. Toplam arzını daraltarak fiyatını yükseltmek isteyen birçok altcoin token yakımı gerçekleştirecek. Bunun yanı sıra bazı altcoin’ler listelenme heyecanı yaşayacak.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, işte 1 Ağustos 2022 tarihinde altcoin’ler için gerçekleşecek önemli etkinlikler.

  • Subme (SUB), 2022 yılının başından bu yana her ay başlangıcında $SUB token yakma etkinliği gerçekleştiriyor. Yeni ayın başlangıcı olması nedeniyle milyonlarda yakım gerçekleştirilecek.
  • Kadena (KDA) ise Kaddex V1’i başlatacağını duyurdu.
  • WeWay (WWY) de Staking V2.0’ın başlatacağını duyurdu. Söz konusu staking çifte ödül sunacak ve herhangi bir kilitleme dönemine ihtiyaç duymayacak.
  • Prom (PROM) ise listelenme heyecanı yaşayanlar arasına girdi. Huobi Global PROM/USDT çiftini bugün listeleyecek.
  • ZAT Projecy (ZPRO) da 3 milyonluk token yakacağını duyurdu. Bu toplam arzın %3’ü anlamına geliyor.
  • Wing Finance (WING) ise flash pool’da güncelleme yapacağını duyurdu. Yeni güncelleme ile WING dağıtım mekanizmasında değişiklikler yapılacak.
  • SOMESING (SSX) ise XT.COM tarafından SSX/USDT paritesiyle listelenecek.
  • Floki Inu (FLOKI), topluluğuyla bir araya gelecek ve Telegram üzerinden soru-cevap etkinliği gerçekleştirecek.
  • DW DAO (SWD) “beyaz etiket (white label)” çözümlerini tamamladıklarını ve bugün aktif edeceklerini duyurdu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coinmarketcal


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.