Nisan 15, 2022

ABD’li Senatör: “Büyük Bir Bitcoin Savunucusuyum Çünkü…”

Teksas Senatörü Ted Cruz, Bitcoin (BTC) ve genel kripto endüstrisi için en büyük tehdidin ne olduğunu bildiğini söyledi.

Verdict Podcast’teki yeni bir röportajda Cruz, kripto piyasalarının karşılaştığı en büyük tehlikenin Washington’daki ne yaptığını bilmeyen milletvekilleri olduğunu söyledi.

“Bence Bitcoin ve kriptoya yönelik en büyük tehdit, Washington politikacılarının onu mahvetmesi ve bu çok gerçek bir tehdit.”

Bununla birlikte Cruz, meslektaşlarının yaptığı bir hatanın, aslında piyasa değerine göre en iyi kripto varlığının benimsenme oranını hızlandırdığını, ancak aynı zamanda Amerikalılara zarar verdiğini düşünüyor.

“Washington’daki devasa harcamalar, şu anda Amerikan halkına derinden zarar veren enflasyonu körükleyen ve Bitcoin’e geçişi tetikleyen şeylerden biri…

İnsanların Bitcoin’e geçtiğini görmenizin nedenlerinden biri, BTC’nin enflasyona karşı bir korunma olması. Bu Bitcoin, tasarım gereği 21 milyon BTC’yi aşamaz. Sonlu bir toplamdır… 

Para birimi, bir mal veya hizmetin diğerine göre göreceli değerini verir. Herkesin mallarını ve hizmetlerini değersizleştiren politikacılarınız olduğunda, değeri korumanın başka yolları aranır. Enflasyon zamanlarında insanların enflasyondan korunmak için altına veya gümüşe ya da gayrimenkul veya emtialara, diğer sabit varlıklara çekilmesinin nedeni budur. Bu yüzden büyük bir Bitcoin savunucusuyum. ” 

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : daily hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.