4.6 Milyon Dolarlık Justin Sun – Warren Buffett Buluşması Sonunda Gerçekleşti

Kripto para sektörünün tanınan isimlerinden Tron Vakfı’nın CEO’su Justin Sun, geçtiğimiz aylarda 4.57 milyon dolar bağış yaparak ünlü milyarder Warren Buffett ile yemek yeme fırsatı yakaladığını açıklamıştı. Fakat yemek planı Sun tarafından iptal edilmiş. Sun, yaptığı açıklamada sağlık sorunu olduğunu iddia ederek yemeğin ertelendiğini belirtmişti. Hatta o dönem bu yemeğin Çin hükümeti tarafından ertelendiği bile konuşulmuştu.

Justin Sun nihayet efsanevi yatırımcı Warren Buffett ile yemek planını hayata geçirdi. Buluşmaya ilgili edinilen bilgilere göre, buluşma 23 Ocak tarihinde Nebraska eyaletinin Omaha şehrinde yer alan Happy Hollow Club’ta gerçekleşti. Sun-Buffett buluşmasında Sun ile birlikte, Litecoin Vakfı’nın kurucusu Charlie Lee, Huobi’nin CFO’su Chris Lee, Binance Charity’nin başkanı Helen Hai ve eToro’nun CEO’su Yoni Assia’da bulundu.

Sun yemek ile ilgili, “Bu gerçekten bir onurdu ve Bay Buffett’in akşam yemeği, bilgeliği ve vizyonu için minnettarım.” dedi.

TRON Vakfı’ndan bir yetkili yemek ile ilgili bir açıklama yaptı ve yemekte genel olarak kripto paraların ve Blockchain’in yanı sıra iş ve hayatın da konuşulduğunu belirtti. Justin Sun’da dün ayrıca Twitter hesabından, geceye ait bir fotoğraf paylaştı.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.