3x Yapabilir: Bu Altcoin’in Geleceği Oldukça Parlak!

0
3x Yapabilir: Bu Altcoin'in Geleceği Oldukça Parlak!
  • Popüler bir kripto analisti, gerçek dünyadaki değerini hesaplamak için merkezi olmayan bir kripto borsasını (DEX) geleneksel finans (TradFi) pazarlarıyla karşılaştırıyor ve platformun altcoin’inin 3x’lik bir artış yaşayabileceğini iddia ediyor.

InvestAnswers’ın sunucusu, 443.000 YouTube abonesine, merkezi olmayan finans (DeFi) platformu Uniswap‘ın (UNI) iki dev borsa ve merkezi kripto para birimi borsası Coinbase’e karşı nasıl bir performans sergilediğini yakından incelediğini söylüyor.

“Uniswap ve TradFi borsalarının karşılaştırılması. Değerlemelerimin çoğunu bu şekilde yapıyorum.  Kendime ‘Gerçek dünyada değeri ne olurdu?’ diye soruyorum.

New York Menkul Kıymetler Borsası [NYSE], Nasdaq, Coinbase ve Uniswap web sitelerine giderek verileri inceledim. Bunların piyasa değerlerini, gelirlerini inceledim ve farklı oranlar elde ettim.”

Analist, 1 milyar dolarlık gelire karşılık 6.7 milyar dolarlık piyasa değeri olan Uniswap’ın metriğe göre NYSE’den neredeyse iki kat daha değerli olduğunu belirtiyor. Coinbase’in şu anda 2:1’lik bir piyasa kapitalizasyonu / gelir oranına sahip olduğunu belirten sunucu, en büyük ABD borsasının 2023’te sorun yaşayacağına inanıyor.

“Bu çok kaba kriteri kullanırsak, Uniswap 6.7 ile en değerli olanıdır. Coinbase ise aralarındaki en uygun fiyatlı. NYSE ve Nasdaq gibi platformlar da son derece kârlı.

Coinbase, gelecek yıl kârlılık sorunları ve gelir artışı sorunlarıyla karşılaşabilir. Diğer tüm korkunç haberler ve manşetlerin yanı sıra, bu yüzden zorluklar yaşıyor.”

uniswap

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, InvestAnswers sunucusu, genel olarak merkezi olmayan borsaların son ayı piyasasını iyi bir şekilde atlattığına inanıyor ve Uniswap‘ın DeFi nişindeki “en hızlı at” olmamasına rağmen potansiyel olarak üç katına çıkabileceğini söylüyor.

“DEX’lerin büyümesini, popülerliklerini ve bu ayı [piyasası] kışında nasıl hayatta kaldıklarını ve başarılı oldukları göz önüne alındığında, geleceğin Uniswap için oldukça parlak olduğuna inanıyorum…

DEX’lerin sektörün geleceği olduğuna inanıyorum. [UNI] tüm zamanların en yüksek seviyesinden yüzde 81 ve son 12 ayda ise yüzde 54 düştü. Esas soru, Uniswap’ın buradan 3x yapıp yapamayacağı. Evet, ben bunun mümkün olduğuna inanıyorum. Ama daha hızlı atlar var mı? Tabiki var.

Enflasyon fiyat baskısına neden olur mu? Evet. Ama bu 3x olabilir mi? Evet.

Uniswap’a sahip değilim. Geçen yıl almıştım ama artık elimde bulunmuyor.”

CoinGecko verilerine göre son 24 saatte yüzde 7’nin üzerinde bir artışla işlem gören Uniswap, yazım sırasında 9 dolar seviyesinde bulunuyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın