28 Ekim 2021 Shiba Inu, Bitcoin Cash, Uniswap Fiyat Analizi

0

Kripto para piyasası son günlerde düşüşlere ve yükselişlere ev sahipliği yapsa da bugün toparlanma belirtileri göstermeye başladı. Shiba Inu yeni bir ATH oluşturmak için bir kez daha fırlarken, Bitcoin Cash ve Uniswap gibi altcoinler, grafiklerinde kademeli bir düşüş göstermeye devam ediyor.

Shiba Inu (SHIB)

SHIB, 0,000887 ABD dolarlık seviyede yeni bir ATH oluşturdu ve geçen hafta %140’lık “rakipsiz” bir büyüme gösterdi. Meme tokeni, birden fazla borsada listelendikten sonra 23 Ekim’den itibaren yükselmeye devam etti. Basın zamanında, yaklaşık 380.000 kişi SHIB’yi Robinhood’da listelemek için Change.org’ta bir dilekçe imzaladı.

Merkeziyetsiz Finans (DeFi) ekosistemine doğru genişlemesi ve “Shiboshi” aracılığıyla NFT koleksiyonunu piyasa sürmesi SHIB için oldukça olumlu gelişmeler oldu. SHIB 0.00006938 dolardan işlem gördüğünde son 24 saat içinde %20’den fazla artış göstermişti. “SHIB ordusu” ise 0.00005694 dolardan destek buldu.

RSI aşırı alım bölgesinden düştükten sonra 65’te işaretini korumayı başardı ve geri dönüş belirtileri göstermeye devam etti. DMI ise üstün bir satın alma gücü gösterdi ancak yakın vadede olası bir düşüş işaretleri de göstermeye devam etti. Ayrıca ADS çizgisi (grafikte kırmızı) 52 seviyesinde bulunuyordu ve güçlü bir “yönsel gücü (directional strength)” göstermeye devam ediyordu. Sıkıştırma Momentum Göstergesi ise “koyu yeşil” bir renk aldı ve yükseliş potansiyelinin kolay olacağını gösterdi.

Bitcoin Cash (BCH)

21 Ekim’de ATH yaşayan BCH, bu seviyeyi takiben bir düzeltme sürecine girdi ve boğalar o düzeltme sonunda gücünü kaybetti. Boğalar 548 dolar seviyesinde destek sağladığı için ayılar sabit baskı uygulamayı başardı. BCH 566,9 dolardan işlem gördüğü sırada, günlük grafiklerde yaklaşık %7 düşüş performansı sergiledi.

RSI, aşırı satış bölgesine oldukça yakın seviyede ancak seviye “yukarı” yönlü ilerlemeye devam ediyor. MACD Histogramı ve Müthiş osilatör (AO), satıcılar için bir tercih belirten sıfır çizgisinin altındaydı. Yine de, MACD histogramı yarım çizgiye yaklaşırken, AO yeşil sinyal çubukları “yanıp söndü” ve muhtemelen yakın vadede yukarı doğru bir yükselişi işaret etti.

Uniswap (UNI)

Uniswap geçtiğimiz hafta 23.41 dolarlık acil destek seviyesi ile 28.45 dolarlık direnç seviyesi arasında git-gel yaşadı. 27 Ekim’de 51 günlük zirveye ulaşan ayılar, direnç noktasına uydu ve konsolidasyonu sağladı. UNI, yedi günlük %8’lik bir düşüş kaydederken ve basın zamanında 24.89 dolardan işlem gördü.

RSI seviyesi 40 olan UNI, satıcılara bir tercih sundu. RSI çizgisi ise yukarı yönlü hareket etmeye çalışıyor gibi görünüyor. MACD ise sinyal çizgisinin altındaydı ve satış gücü için bir “tercih” gösterdi. Bununla birlikte, ADX çizgisi zayıf bir yön eğilimi sergiledi.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın