Mart 23, 2024

2025 İçin BlockDAG Vizyonu, The Graph’ın ve Solana’nın Slerf’i Ötesindeki Potansiyeliyle Şaşırtıyor

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Slerf gibi meme coinlerin ve The Graph gibi kısa vadeli piyasa hareketlerinin manşetlere taşındığı dinamik bir kripto para ortamında BlockDAG Network, geleceği başarılı olabilecek mi merak ediliyor. Slerf’in meteorik yükselişi meme coinlerin sürdürülebilirliği hakkında soru işaretleri yaratırken ve The Graph etkileyici kısa vadeli büyüme gösterirken, BlockDAG’in devam eden ön satışı, başarılı olabilecek mi merak ediliyor.

Her biri 0,0025 dolardan hızla satılan dördüncü parti BDAG coinleri başarılı olacak mı yoksa hayal kırıklığına mı uğratacak merak ediliyor.

Slerf’in Ani Yükselişi Soru İşaretleri Yaratıyor!

Solana ağının eklentisi Slerf, piyasaya sürüldükten kısa bir süre sonra 500 milyon dolarlık bir piyasa değerine ulaşarak manşetlere çıktı ve 24 saatlik etkileyici bir işlem hacmi 3 milyar dolara ulaştı. Solana meme coinleri, özellikle de Slerf etrafındaki bu spekülasyon, kripto para çevrelerinde tartışmaları alevlendirdi.

Eleştirmenler, popülerliklerine rağmen, bu tür meme coin’lerin odağı sektörün önemli teknolojik ilerlemeyi teşvik etme amacından uzaklaştırabileceğini vurgulayarak 2018 ICO balonuyla karşılaştırmalar yapıyor. Bu varlıklardan hızlı kâr elde etmeye odaklanma, sektörün uzun vadeli büyümesini desteklemeyebilecek bir eğilime işaret ediyor.

Graph (GRT): Pozitif Hareket

Graph değeri geçtiğimiz ay %65,54’lük kayda değer bir artış göstererek kısa vadede güçlü bir büyüme kaydetti. Bu yukarı yönlü hareket, geçtiğimiz çeyrekte %144,68’lik bir artış ve yıllık bazda %168,63’lük bir artışla orta vadede de devam ederek piyasa fiyatında istikrarlı bir yükseliş olduğunu gösteriyor.

Bununla birlikte, The Graph (GRT) tahminleri genel olarak olumlu olsa da, kripto piyasasının değişken doğası nedeniyle ihtiyatla karşılanmaktadır. Yaklaşan hedefine ulaşmak için %29,61’lik bir artışa ihtiyaç duyulduğunu gösteren analizlerle, yatırımcıların öngörülemeyen kripto ortamına dikkat çekerek The Graph’in piyasa hareketlerinden haberdar olmaları teşvik ediliyor.

reklam

BlockDAG: Geleceği Başarılı Olabilir mi?

Sponsorlu içerik göndericisine göre BlockDAG’ın mevcut ön satışında, dördüncü parti BDAG coinleri coin başına 0,0025 dolar gibi bir fiyattan satışa sunulmuştur. Şimdiye kadar, toplam 800 milyon madeni paradan 250 milyonu satıldı ve bu da hızlı bir talep olduğunu gösterdiği aktarılıyor. Ön satış beşinci partiye ilerledikçe, fiyat %50 artarak 0,003 dolar’a yükselebilir. Bu noktaya kadar, ön satış başarıyla 7,3 milyon doların üzerinde para topladı. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, risk bulunuyor.

Heyecanı daha da artıran BlockDAG, 23 gün içinde gerçekleşecek ve 50 şanslı topluluk üyesini ödüllendirecek olan 2 milyon dolarlık mega hediyeyi duyurarak ön satışın cazibesini arttırdığı iddia ediliyor.

Geleceği belirsiz olan BlockDAG’in cazibesindeki kilit faktörlerden biri de son teknoloji ürünü bir kripto para madenciliği cihazı olan X100 madencisidir. 2 TH/s hash hızı ve 1800W enerji tüketimiyle X100 madenci, günde 2.000 BDAG coin üretebilen yüksek performanslı bir araçtır. Gelişmiş ASIC teknolojisi, üstün verimlilik ve madencilik yetenekleri sağlar.

X100 madenci, enerji tüketimi ve gürültü seviyeleri arasındaki dengeyi korurken çeşitli kurulumlara sorunsuz bir şekilde uyum sağlayarak uyarlanabilirlik ve verimlilik için tasarlanmıştır.

Sonuç

Slerf’in meteorik yükselişi ve The Graph’in etkileyici kazançları kısa vadeli kârlar arayan yatırımcıların dikkatini çekerken, BlockDAG projesinin başarılı olup olamayacağı merak ediliyor. Ekibine göre umut verici satış öncesi ilerlemesi, uzun vadeli büyüme potansiyeli ve yenilikçi X100 madencisinin cazibesi ile BlockDAG, portföylerini blok zinciri teknolojisinin dönüştürücü potansiyeline bağlamak isteyen yatırımcılar için cazip bir fırsat sunabileceği iddia ediliyor.

Ön satış: https://purchase.blockdag.network

Site: https://blockdag.network

Telegram: https://t.me/blockDAGnetwork

Discord: https://discord.gg/Q7BxghMVyu

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : BlockDAG
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?