2020 Yılında Ethereum (ETH) İlgisi Gün Geçtikçe Büyüyor

Bloomberg’e röportaj veren kripto para yatırım şirketi Grayscale Investments’ın genel müdürü Michael Sonnenshein, 2020 yılına kadar birçok yatırımcı için ilk kripto para yatırımları Bitcoin ile başlarken bu yıl itibariyle yatırımcılar gün geçtikçe ilgiyi artırarak sadece Ethereum’a yöneldiğini dile getirdi.

Röportajının devamında Sonnenshein:

“2020 yılı boyunca sadece Ethereum’u ilk kripto para yatırımı olarak gören yeni bir yatırımcı grubu gördük. Ethereum gün geçtikçe yeni bir varlık sınıfı olarak görülüyor.”

Son günlerde DeFi teknolojisinde yaşanan büyük bir ilgi, Ethereum için yaz ayında bu yana önemli teknolojik gelişme oldu.

Ethereum Fonuna Milyonluk Transfer

Bybt verileri incelendiğinde, kurumsal yatırımcılar tarafından son zamanlarda tercih edilen Grayscale’in Ethereum fonuna yakın zamanda 137 bin 467 ETH girişi olduğu belirtiliyor. ETH’nin mevcut fiyatlarına baktığımızda bu mikatar, 82 milyon dolar değerinde. Son bir ayda Grayscale’nin fonlarına aldığı miktar ise 160 milyon dolar değerinde 265 bin 606 ETH.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.