Ekim 11, 2022

160 Milyarlık Satış: Devasa Balina Bu Meme Coin’i Elden Çıkarıyor!

Büyük bir Ethereum balinası son 24 saat içinde 1.646.400 dolar (1.64 milyon dolar) değerinde SHIB satışı gerçekleştirdi. Aynı balina son 21 günde toplam 6.79 milyon değerinde meme coin’i elinden çıkardı. Detaylar haberimizde.

Etherscan.io, kısa süre önce, büyük ETH yatırımcısının SHIB varlıklarını son 24 saat içinde önemli bir işlemde 1.646.400 dolar (1.64 milyon dolar) değerinde 160.000.000.000 (160 milyar) token düşürdüğünü bildirdi. Raporlara göre, büyük ETH Balinası, 19 Eylül 2022’den bu yana Shiba Inu varlıklarını küçültüyor. Balina, son 21 gün içinde 6 ayrı işlemle 6.790.790 dolar (6.79 milyon dolar) değerinde 623.000.000.000 (623 milyar) SHIB’yi elinden çıkardı.

Shiba Inu (SHIB) aktarımları

İlginç olan şu ki, balina hala 243.470.867 dolar (243.47 milyon dolar) değerinde 23.799.693.824.370 köpek temalı meme coin sahibi.

Karışık Balina Sinyalleri

Koinfinans.com olarak bugün bildirdiğimiz üzere, balinaların hepsi SHIB satışı yapmıyor. Alım yapan derin cepli yatırımcılar da mevcut. Kripto analiz portalı CryptEye’ye göre, anonim bir balina, yakın zamanda 730.000 dolar değerinde SHIB satın aldı ve bu da yaklaşık 70.86 milyar SHIB’e eşit. Bu kripto para balinası tarafından son yedi gün içinde, SHIB alımlarına toplamda 833.498 dolar harcandı. Detaylara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

meme coin SHIB

[irp posts=”66825″ ]

Meme Coin Balinaların Gözdesi Olmaya Devam Ediyor

Blockchain veri izleme web sitesi WhaleStats, Shiba Inu’nun hala en büyük 100 ETH balinasının en sevilen token’ı olarak göründüğünü bildiriyor. En iyi 100 ETH balinası şu anda cüzdanlarında 133.970.949 dolar (133.97 milyon dolar) değerinde SHIB tutuyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the crypto basic


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.