%15 Artan Meme Coin Trende Devam Edebilir!

Kripto para dünyasının önde gelen meme coin’i Dogecoin piyasalardaki tepkileri kendi lehine kullanmayı başarıyor gibi görünüyor. Milyarder Elon Musk’ın güçlü desteğini almaya devam eden DOGE, bugün %15 yükselmeyi başardı ve Pazartesi günü verdiği aranın ardından yükselişine devam etmeye başladı.

Günü %15’lik yükselişle devam ettiren Dogecoin, şu an token başına 0,087 dolarlık seviyeyi aşmak için mücadele ediyor. Eğer fiyat bu engeli aşarsa ve güçlü kalmaya devam ederse yükseliş yolculuğu devam edecektir.

Dogecoin Büyümesi Yapay Olabilir mi?

Kripto alanında yer alan birçok kişi, DOGE’un mevcut büyümesini, iddia edilen Dogecoin meraklısı topluluğundan bir Katman 2 çözümünün piyasaya sürülmesine bağlıyor. Ancak, bu tür girişimler kendilerini temsil ettikleri gibi olmadığı için son derece dikkatli olunmalıdır.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, kendilerini orijinal Dogecoin ile ilişkilendiren dolandırıcılık projeleri yeniden boy göstermeye başlamıştı. Bu olaylar yaşanırken geliştiriciler ve topluluk birçok uyarı yayınlamış ve orijinal olmayan köprü ve ağlara karşı uyarmıştı.

Dogecoin’in mevcut büyümesi, sahte projeler tarafından yapılan bu tür duyurularla kışkırtıldıysa, belki de doğası gereği gerçekten yapaydır.

Endişeli DOGE topluluğu, bu tür projelerin, ihtiyaç duydukları bilgileri yaymaları ve şüphelenmeyen kullanıcıları yanlış yönlendirmeleri için kripto temalı influencer’lara ödeme yaptığını bildirdi. Bu türden şüpheleriniz varsa bir kez daha düşünün ve riskli kanallardan uzak durun.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U.Today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.