14 Altcoin Etkinliği Duyurusu Geldi: İşte Olacaklar

Kripto para piyasası son 24 saatte bir süredir beklenen rahatlatıcı hamleyi yaptı. Bitcoin fiyatı başta olmak üzere altcoin fiyatlarının büyük kısmı olumsuz görünümü silmek adına ufak bir yükseliş kaydetti. Öte yandan listede yer alan 14 farklı altcoin ekosistemleri için önemli altcoin etkinliklerini duyurdu.

 • MapMetrics (MMAPS), ücretsiz MMAPS token dağıtılacak bir soru-cevap etkinliğinin bugün gerçekleştirileceğini duyurdu.
 • BNB (BNB) ve diğer üç farklı altcoin W3N Blockchain etkinliğine katılacağını duyurdu.
 • Bitindi Chain (BNI), doğrulayıcı platformunun lansmanının bugün gerçekleşeceğini duyurdu.
 • AptosLaunch Token (ALT), MEXC Global tarafından listelenen altcoin’ler arasına katıldığını duyurdu.
 • World Mobile Token (WMT), erken aşama staking ödüllerinin 2. aşamasının bugün dağıtılacağını duyurdu.
 • Polkadot (DOT), Reddit üzerinden bir soru-cevap etkinliği gerçekleştireceğini duyurdu.
 • SXP (SXP), Telegram üzerinden bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • Nervos Network (CKB), YouTube kanalında ekosistemle ilgili tartışmaların yapılacağı yeni bir video yayınlayacağını duyurdu.
 • Orbs (ORBS), Guarda Wallet ile bir soru-cevap etkinliği gerçekleştireceğini duyurdu.
 • BENQI (QI), Twitter Spaces üzerinden bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • RUBY (RUBY), SKALE ile bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coinmarketcal


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.