11 Trilyonluk Yakım Gelen Meme Coin’de Yarın Büyük Gün: Dev Yakım Geliyor!

Baby Doge Coin, son zamanlarda büyük heyecan yaratan bir meme coin projesidir. Resmi Twitter hesabı tarafından yapılan duyuruya göre, önümüzdeki 24 saat içinde büyük miktarda Baby Doge Coin ölü cüzdanlara gönderilecek. Ayrıca, Baby Doge Coin ekibi, yakma portalı aracılığıyla gerçekleştirilen başarılı yakma işlemlerinin önemini bir kez daha vurguladı ve her token yakma işlemi için beş BabyDoge tokeninin yakılacağını doğruladı. İşte detaylar.

Heyecan verici haber, resmi Baby Doge Coin Twitter hesabı tarafından paylaşıldı. Ayrıca, topluluğun resmi yakma portalında yakılan her token için beş BabyDoge yakılacağı doğrulandı. Meme coin’in arkasındaki ekip tarafından “Yarın büyük gün. Yakma portalında yakılan her bir token için 5 token yakacağız.” açıklaması yapıldı.

Daha önce bildirdiğimiz üzere BabyDoge yakım portalı, yakma gücünü topluluğun eline vermek ve nihayetinde meme coin arzını azaltmak için Şubat ortasında başlatıldı. Baby Doge Coin ekibi, bu yeni gelişmeyle topluluğun çabalarını tamamlayacağını düşünüyor. Bu yaklaşım, topluluğun projeye olan bağlılığını ve yakma portalı aracılığıyla gerçekleştirilen başarılı yakma işlemlerinin önemini bir kez daha ortaya koyuyor.

Baby Doge Coin yakım konusunda oldukça başarılı ve istikrarlı bir proje olarak öne çıkıyor. Şimdiye kadar tahmini trilyonlarca meme coin yakım portalı aracılığıyla yakıldı ve bunun beş katı, muazzam bir yakım miktarı anlamına gelebilir.

Bu hamle, yatırımcıların ve topluluğun dikkatini çekti ve büyük bir heyecan yarattı. Baby Doge Coin topluluğu için bu büyük adım, gelecekteki büyümeye ve başarıya atılmış önemli bir adım olarak görülüyor.

 2023 başlangıcından beri 3.63 katrilyon BabyDoge yakıldı

Bunların yanında Burn BabyDoge tarafından bugün paylaşılan verilere göre, 2023’ten beri katrilyonlarca token yakıldı. Buna göre, son üç ayda 9.660.188 dolar değerinde 3.63 katrilyon token (3.638.488.857.435.276) dolaşımdan kaldırıldı.

Şimdiye kadar, 420 katrilyonluk ilk arzından %48.64’luk 204,28 katrilyon BabyDoge yakıldı. Bu arada, son 24 saatte 30.296 dolar değerinde 11.3 trilyon (11.308.706.258.418) BabyDoge dolaşımdan kaldırıldı.

BabyDoge, son üç ayda eklenen 64.488 yeni sahiple sahip sayısında da büyüme yaşıyor. BabyDoge sahiplerinin mevcut sayısı 1.715.275 seviyesinde bulunuyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : u today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.