Şubat 21, 2024

100x Yapacak Coin Nasıl Bulunur? 100x Potansiyelli Coinler Hangileri?


Son güncellenme : 21.02.2024 - 11:46

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Kripto para birimlerine yatırım yapanlar, belli bir stratejiye göre yatırım yapıyor. Kripto piyasaları volatilite açısından benzersiz bir yatırım alanı sunuyor. Volatilitenin yüksek olduğu kripto dünyasında esnek bir yaklaşım benimsemek gerekiyor. Elbette yatırım yapmadan önce bir yatırım uzmanıyla konuşarak, yatırım stratejinizi ve risk toleransınızı belirlemek de önemli. Sponsorlu yazıda, 100x yapacak coinleri bulma konusunda bazı ipuçları bulacaksınız.

  1. Piyasa Döngülerini Anlayın

Ayı piyasası, genellikle fiyatların düştüğü ve satışa yönelik; boğa piyasası ise genellikle fiyatların yükseldiği ve alıma yönelik bir dönem olarak biliniyor. Piyasa döngüsü, en yüksek ve en düşük seviye arasındaki döneme deniliyor. Kripto para piyasası çok hızlı hareket ettiğinden, piyasa döngülerinin anlaşılması gerekiyor. Döngüleri etkileyen sosyoekonomik veya politik olaylar da olabilir.

  1. Piyasa Değerine veya Hacmine Göre Filtreleme Yapın

Coinlerin listesini, nispeten düşük piyasa değeri veya hacmi olanlara kadar daraltarak başlayabilirsiniz. Örneğin hacim/piyasa değeri oranı yüzde 10 ile yüzde 50 arasında olan kripto paraları seçebilirsiniz. Küçük projeler, köklü kripto para birimleriyle karşılaştırıldığında büyüme için daha fazla alana sahip olabilir.

  1. Borsa Listelerini Takip Edin

Özellikle bilinen borsaların listelemeleri, yatırımcıların altcoine erişmesini kolaylaştırabilir. Altcoin meşruiyetini sağlamak için bazı saygın borsalar “güven puanı” geliştirdiler. Coinlerin güvenilirliği ve yaygınlığı artarsa 100x yapma ihtimali de artabilir. Bazen listeleme haberlerine dair dedikodular bile artış sağlayabiliyor.

  1. Geliştirme Faaliyetlerini Araştırın

Coin teknolojisini ve özelliklerini geliştirmeye çalışan, aktif bir geliştirme ekibinin olması çok önemli. Düzenli güncellemeler ve geliştirmeler, coinin benimsenmesinin ve değerinin artmasını sağlayabilir. Ayrıca ekibin kimlik bilgilerini ve deneyimlerini mutlaka araştırın. Bunun için sosyal medyayı kullanabilirsiniz.

Sponsorlu içerik tarafından aktarılana göre, 100x potansiyeli olan coinler yukarıdaki adımlar izlenerek bulunabilir. Piyasalara yeni giren, meme kültüründen yararlanan SMOG token ve SPONGE V2 tokenin 100x yapma potansiyeli olduğu iddia ediliyor. Bu sponsorlu yazıda projelerin detayları aktarılıyor.

Smog Token (SMOG) – Piyasaya Giriş Saatlerinde Yüzde 1400 Artış Gören Yeni Meme Coin

Solana tabanlı SMOG token, 7 Şubat’ta piyasalara girdi ve açılış saatlerinde yaklaşık yüzde 1400 artış gördü. OTC indirimine sahip bu coin, meme coin piyasa katılımcıları tarafından cazip bir seçenek olarak görülüyor.

SMOG, yüzde 10 OTC indirimi ve yüzde 42 Staking APY oranı ile talebini yükseltiyor.

Projenin web sitesi üzerinden SMOG satın alan yatırımcılar, sınırlı bir süre için yüzde 10 OTC indirimden yararlanabiliyor.

SMOG, yatırımcıların tokeni Ethereum üzerinden satın almalarına olanak tanıyan ERC-20’ye bile genişledi. OTC indirimi de, SMOG’un ERC-20 sürümünde mevcut. Bu nedenle alıcıların MetaMask gibi Ethereum uyumlu bir cüzdan kullanması gerekiyor. Yatırımcılar SMOG’un üçüncü taraf ödeme sağlayıcısı aracılığıyla ETH, USDT veya banka kartıyla ödeme yapabiliyor.

Ethereum tabanlı SMOG sahiplerinin, tokenlerini stake ederek yatırımlarını yıllık yüzde 42’lik bir APY getirisiyle artırma olasılığı bulunuyor. Tokenin staking kontrol paneline göre şimdiye kadar 8 milyondan fazla SMOG stake edilmiş durumda. Bu da projeye olan ilgiyi gösteriyor.

Ayrıca SMOG token satın almak, yatırımcıların büyük bir airdrop’un bir parçası olmalarını sağlıyor. Bu airdrop, toplam arzın yüzde 35’ini katılımcılara hediye ediyor. Kaçırılmayacak fırsatlar sunan bir airdrop olabilir.

SMOG’un benzersiz tokenomiği sayesinde, token sahipleri ödül olarak “airdrop puanları” kazanabilir. Ayrıca Zealy’e ya da  SMOG’un Telegram kanalına katılmak gibi belirli sosyal medya görevlerini tamamlayarak da ek airdrop puanları kazanabilirler.

SMOG token incelemek için tıklayın.

Sponge V2 (SPONGEV2) – Sponge Ekosisteminin Yeni Meme Coini

Sünger Bob temalı Sponge, ekosistemine bir token daha ekledi. SPONGE V2, Sponge’nin bir sonraki sürümü olarak biliniyor. Bu defa, boğa piyasasının olanaklarından yararlanmayı amaçlıyor. Oyna-kazan (P2E) oyunuyla tokene fayda özelliği de ekliyor. Böylece Sponge Token V2 satın almak isteyen yatırımcılar, tokenin sunduğu faydalardan avantaj sağlayabilir.

Sponge Token, 2023’ün en başarılı meme coinlerinden biriydi. Mayıs 2023’teki ilk çıkışından sonra şanslı yatırımcılara 100 kat kâr getirdi. Ekip, ilk versiyonun başarısı SPONGE V2 tokenin pazarlamasında kullanıyor. Kripto para birimi tutkunlarına benzer getiriler sunmayı vadediyor.

Sponge V1, topluluğunu oluşturma konusunda harika bir iş çıkardı. EtherScan‘e göre 13 binden fazla SPONGE tokene sahip yatırımcı var. Projenin Mayıs 2023’te çıkış yaptığı dikkate alındığında bu rakam oldukça ikna edici.

Stake-to-Bridge, yatırımcılara erken erişim olanağı sunuyor. Çoğu zaman projeleri bir ön satış kampanyasıyla başlıyor. Yani tokenler, kripto para borsalarında piyasaya sürülmeden önce yatırımcılardan para toplanıyor. Sponge V2 ekibi ise geleneksel ön satışı tercih etmedi. SPONGE V2 tokeni, V1 tokenlerinin ekosistem yatırılmasıyla satın alınabiliyor.

Sponge V1 tokenleriniz varsa ek token satın almanıza gerek yok. Özel stake-to-bridge mekanizması, V1 tokenlerinin V2 tokenleriyle stake edilmesine izin veriyor. Böylece, V1’ler SPONGE V2’ye çevrilmiş oluyor.

Resmi Sponge web sitesini ziyaret edip WalletConnect veya MetaMask cüzdanınızı bağlayabilirsiniz. Değişimi onayladıktan sonra sistem, V1 tokenlerinizi kalıcı olarak kilitliyor. Önümüzdeki dört yıl boyunca Sponge V2 olası pasif gelir imkânından yararlanmış oluyorsunuz.

Sponge Token V2 token incelemek için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Smog, sp
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?