100 Katrilyonluk Rekor Yakım Geldi: Hangi Meme Coin?

Popüler meme coin Baby Doge Coin, tek bir işlemde 200 milyon dolar değerinde olduğu tahmin edilen 100 katrilyondan fazla BABYDOGE yakarak yeni bir dönüm noktasına ulaştı.

Baby Doge Coin’in resmi Twitter hesabındaki bir tweet’e göre, meme coin platformu, iki farklı chain’de 100.185.000.000.000.000 (100.18 katrilyon) BABYDOGE yaktığını doğruladı. İki farklı ağdaki işlemlerin yaklaşık değeri 200.370.000 (200.37 milyon) dolar oldu.

Ethereum’da Yakılan Baby Doge Coin

BabyDoge ekibi, Ethereum ağında tek bir işlemde 100.000.000.000.000.000 (100 katrilyon) BABYDOGE yakarak bir dünya rekoru kırmayı başardı. Bu token’lar yaklaşık 200.000.000 dolara tekabül ediyor.

BNB Ağında Gerçekleşen Baby Doge Coin Yakımı

ETH ağındaki yakımın yanı sıra BabyDoge ekibi, BNB chain’inde de 370.000 dolar değerinde 185.000.000.000.000 (185 trilyon) BABYDOGE yakımı gerçekleştirdi.

Bu büyük yakım etkinliklerinin yanında Baby Doge ekibi, projenin artan popülaritesinin ve topluluk katılımının bir kanıtı olarak Twitter takipçilerinin 1.95 milyonun üzerine çıktığını duyurdu.

Bunlara ek olarak Baby Doge, ikinci yıl dönümünü kutladı. Ekip, bu gelişmeyle de projenin dayanıklılığını vurguladı ve birçok coin gelip geçerken, Baby Doge’un zaman testinden geçtiğini belirtti. Projenin uzun ömürlülüğü ve genellikle dalgalı kripto pazarında devam eden büyümesi, potansiyelinin ve topluluğunun özverisinin altını çiziyor.

Yakılan Meme Coin’lerin BabyDoge Fiyat Üzerindeki Etkileri

CoinGecko verilerine göre, Baby Doge Coin 121. sırada yer alıyor ve 0.000000001914 dolar seviyesinde işlem görüyor. Meme coin’in, 24 saatlik işlem hacmi 1.793.842 dolar ile %0.6 düştü.

Rekor yakım etkinliklerine rağmen veriler, Baby Doge Coin’in hala 152.171.941.525.011.260 (152 katrilyon) token’a eşit, dolaşımda büyük bir arza sahip olduğunu ortaya koyuyor.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Kaynak : TimesTabloid


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.