Şubat 16, 2024

10 Günde Sıfırdan 20 Bin Dolar’a Ulaştı! Sıradaki Pandora Coin Hangisi?


Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Resmi olmayan bir ERC-404 standardı olan Pandora (PANDORA), 2 Şubat’taki lansmanından bu yana en çok konuşulan coinlerden biri haline geldi. Sadece 10 gün içinde bu yeni Ethereum tokeninin toplam piyasa değeri 195 milyon doların üzerine çıktı. CoinMarketCap verilerine göre 24 saatlik işlem hacmi ise 46 milyon doların üzerinde yer alıyor.

Token sahiplerinin sayısı son yedi günde yüzde 75 artışla 1.217’ye ulaştı. PANDORA’nın fiyatı da geçen hafta pozitif dinamikler gösterdi. Geçen hafta PANDORA, 32 bin 800 dolar seviyesinin üzerine çıktı. 15 Şubat itibarıyla fiyat, 19 bin 577 dolar civarında seyrediyor.

Lookonchain analistleri, balinaların son üç gündür PANDORA’yı satın aldığını belirtiyor. Bir örnekte, bir yatırımcı 22 bin 707 dolar karşılığında 136,08 PANDORA satın almak için 3,09 milyon USDC coin harcadı. 0xcdba adresine sahip bu yatırımcı, tokenin ikinci en büyük sahibi oldu.

Bilinmeyen bir başka yatırımcı ise 109,5 PANDORA’yı 17 bin 087 dolardan satın almak için 1,87 milyon USDC harcadı. Bu yatırımcı, tokenin dördüncü en büyük sahibi oldu. PANDORA’nın token arzı oldukça düşük. Yalnızca 10 bin token yatırımcılara sunuluyor.

Sponsorlu içerik tarafından aktarılana göre, üç yeni proje yatırımcıların dikkatini çekiyor. Bu projeler, sunduğu avantajlar ve ilgi çekici yol haritalarıyla kripto dünyasında yakın zamanda PANDORA token gibi sansasyon yaratabilir. Bu sponsorlu yazıda projelerin detayları aktarılıyor.

eTukTuk (TUK) – Daha Yeşil Bir Çevre İçin Elektrikli Araç Tasarlayan Proje

eTukTuk, taşımacılığın geleceğini yeniden şekillendirmeyi amaçlıyor. 5 yıldır gelişmekte olan bir yeşil kripto projesi olarak biliniyor. Blok zincirlerinden yararlanarak, küresel ekonomik uçurumu azaltmak ve sürdürülebilir ulaşım çözümleri yaratmak hedefleri arasında yer alıyor.

eTukTuk’un ilk olarak Sri Lanka’da şarj istasyonları kurmak ve sürücü ve yolculara özel uygulamalar geliştirmek gibi iddialı hedefleri de var.Stratejileri, geniş bir kitleye hitap edecek uygun maliyetli şarj istasyonları ve elektrikli araç ağı geliştirmeyi içeriyor. Küresel trendlerin daha çevreci alternatiflere doğru kaymasıyla birlikte birçok yatırımcı, yükseliş potansiyelini ölçmek için eTukTuk fiyat tahminini arıyor.

TUK token, 0.02675 dolardan sunuluyor. BEP-20 protokolüne sahip olan eTukTuk token satın almak, sürdürülebilir vizyon ve aktif topluluk sunan bir projede yer almanızı sağlayabilir. Tokenin giderek artan fiyatlandırma yapısı, adil ve şeffaf bir token dağıtım modeli oluşturuyor.

Token toplam 2 milyar arza sahip. Proje bir oyna-kazan oyunu da geliştirmeyi amaçlıyor. Yüzde 215’e varan yıllık faiz getirileri (APY) sunuyor.

eTukTuk Token incelemek için tıklayın.

Sponge V2 (SPONGEV2) – Geçen Sene Yüksek Kazançlar Sağlayan SPONGE’nin Yükseltilmiş Versiyonu

Sponge Token V2 satın alma kullanıcılara yüksek verimli staking ve benzersiz P2E (oyna-kazan) oyunları sunuyor. SPONGEV2, SPONGE V1 tokenin devamı niteliğinde bir token. Bu proje, meme coin severlere sıradışı bir stake-to-bridge sistemi fırsatı sunuyor. V1 token sahipleri, tokenlerini V2 ile stake ederek satın alabiliyor. V1’den V2’ye köprü sayesinde SPONGEV2 halihazırda 11 bin 300’den fazla V1 sahibinden faydalanıyor.

V1, lansmanından sonra değerinde yüzde 10 bine varan bir artış yaşamıştı. SPONGEV2 bu başarıyı aşmayı hedefliyor. ERC-20 ağını temel alan bu tokenin ilginç bir tokenomiği var. Stake-to-bridge için yüzde 26.93, stake ödülleri için yüzde 43.09, marketing için yüzde 7.5, oyun geliştirme için yüzde 4.47, oyna-kazan ödülleri için yüzde 8, CEX likiditesi için yüzde 10’luk token arzı sunuyor.

Yol haritasında oyun geliştirmeye yer veren bu proje, yatırımcılara oyuna katılabilecekleri ve kazanç olanaklarını artırabilecekleri seçenekler sunuyor. SPONGEV2 token, kullanımıyla herhangi bir meme projesinden daha fazlası olmayı hedefliyor.

Sponge Token V2 incelemek için tıklayın.

Meme Kombat (MK) – Meme Karakterlerini Kullanarak Savaş Oyunu Geliştiren Meme Projesi

Meme Kombat, dövüş oyunu ve meme temalarını bir araya getiriyor. Meme dünyasına farklı bir oyun konsepti sunarken, Meme Kombat token satın alma, birçok meme coin yatırımcısının radarına giriyor.

Projenin yerel tokeni MK, çok yönlü bir meme coini olarak biliniyor. Nitekim proje, ilk sezonunda 11 meme karakterinin birbirleriyle rekabet edebileceği benzersiz bir platform oluşturmayı amaçlıyor. Bu nedenle Meme Kombat hem meme coin severleri hem de kripto yatırımcılarına ilgi çekici geliyor.

Projenin viralliği hakkında bir fikir edinmek için ekipteki sanatçıların halihazırda meme karakterleri yaratırken nasıl eğlendiğine bakabilirsiniz. Projenin ekibi, kimliklerini açık bir şekilde paylaşıyor. Bu da projenin güvenliğini artıran bir özellik olarak görülüyor.

Yatırımcılar ister Dogecoin’e ister Sponge’ye ilgi duyuyor olsun, coin severler ilginç karakterleri ve çok daha fazlasını Meme Kombat’ta bulabilir. Sevilen meme karakterleri Savaş Arenası’nda sadece dövüşmekle kalmıyor. Yatırımcılar bu dövüşlerin sonucuna bahis de oynayabiliyor.

MK token, 0.279 dolardan yatırımcıların beğenisine sunuluyor. MK tokenleri, platformun kendi web sitesinden ETH, USDT veya BNB karşılığında satın alınabiliyor.

Meme Kombat Token incelemek için tıklayın.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : eTukTuk, Sponge V2, Meme Kombat
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?