1 Trilyonluk Meme Coin Borsaya Taşındı! Fiyat Etkilendi Mi?

Birkaç saat önce, 1 trilyondan fazla token içeren büyük bir Shiba Inu işlemi gerçekleşti. Etherscan verileri, anonim bir cüzdanın 8 saat 30 dakika önce kripto para borsası Coinbase’e 1.060.594.914.048.897 meme coin gönderdiğini ortaya çıkardı.

Gönderici transferi gerçekleştirmek için, yaklaşık 0.58 dolar tutarında bir işlem ücreti ve yalnızca 0.00000001 dolar tutarında bir gas ücreti ödedi. Gönderilen tüm Shiba Inu token’larının değeri 10.35 milyon doları buldu.

Meme coin adres haraketliliği

Gönderen adresin cüzdanında hiç Shiba Inu kalmadı. Coinbase’e gönderilen token’lar büyük bir satış gibi görünse de, SHIB işlemin hemen ardından grafiğinde büyük bir yeşil mum kaydetti.

Meme coin 0.00000945 dolarlık açılış fiyatından sonra bir sıfırı silerek 0.00001014 dolara kadar yükseldi. Ancak fiyat, belirtilen seviyede uzun süre kalmayı başaramadı. Hemen ardından bir geri çekilme gerçekleşti. Meme coin şu an 0.00000974 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Shiba Inu’nun kısa rallisine ek olarak, Shiba Inu ekosisteminden bir başka token olan BONE, 2 haftada yaklaşık %50 arttı. Ekip tarafından açıklandığı üzere BONE, SHIB’nin Layer-2 doğrulayıcıları tarafından kullanılacak şekilde oluşturuldu.

Shiba Inu Yatırımcı Karlılığı

Dogecoin’in aksine, Shiba Inu yatırımcılarının çoğunluğu basın zamanında zararda. Yılbaşından bu yana ortalamaya göre, adreslerin yalnızca %30.7’si kârda. Adreslerin %64.51’i ise kayıp yaşadı.

Shiba Inu yatırımcı karlılık çizelgesi

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : watcher guru


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.