1 Katrilyonluk Yakım Gelen Meme Coin’den Büyük Listeleme!

  • Devasa yakımlarıyla gündem olan Shiba Inu (SHIB) rakibi trend meme coin, portföyüne bir başka büyük borsa listelemesi daha ekledi.

Bir kripto para birimi listeleme botu, topluluğun yeni trend meme kripto para birimi BabyDogeCoin‘in (BabyDoge) Poloniex borsasında listelenmesiyle ilgili bir uyarı yayınladı. Platformun meme coin’e destek eklemesinin ardından BabyDoge, listeleme portföyüne başka bir büyük borsa ekledi.

Temmuz ayında BabyDogeCoin, meme coin’in platformda listelenmesiyle ilgili bir anketin yapılmasının ardından Kanada merkezli bir kripto ödeme platformu FCF Pay’de yayına girmiş ve bu gelişme her tür şirketin BabyDoge’u ödeme olarak kabul etmesini sağladı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, ödeme ağ geçidi, NOWPayments de BabyDoge’un ödeme olarak kullanımını desteklediğini belirtti. Meme kripto para birimi ayrıca OKX, Cointiger, MEXC vb. gibi birçok kripto para birimi borsası tarafından da desteklenmektedir.

Bütün bu listelemelerin yanı sıra, kullanıcılar BabyDoge’un Binance’de listelenmesi için çağrı yapmaya devam ediyor. Binance ABD de Ağustos ayı için yeni listelere işaret etmiş ve “Yeni bir ay, yeni listelemeler anlamına geliyor. İleride hangi kripto para birimi projelerini incelemeliyiz?” şeklinde bir tweet atmıştı. Baby Doge Coin destekçileri de meme coin’in Binance’de listelenmesini sağlamak konusunda çağrılarını sürdürmek için bu gönderiden yararlandı.

BabyDoge fiyatı

BabyDoge fiyatı, son 24 saat içerisinde yaklaşık yüzde 2’lik bir artışla 0,000000001256 dolar seviyesinde bulunuyor. CoinGecko’ya göre kripto para birimleri listesinde 176. sırada bulunan BabyDoge’un şu anda dolaşımdaki arzı 115 katrilyon, toplam arzı ise 420 katrilyon seviyesinde.

Elon Musk’ın oğlu Little X’ile ilgili attığı “Doge’ları sevmek” şeklindeki tweet’in ardından “Doge”lar geçtiğimiz günlerde topluluğun dikkatini tekrar çekmişti.

Milyarder ve Tesla CEO’su, kendisinin ve sevimli oğlu Little X’in bir fotoğrafını paylaştıktan sonra, “X, Köpeklere tapıyor” yazmıştı. Musk ayrıca X’in bir grup Shiba Inu köpeğiyle oynadığını gösteren bir videosunu paylaşmıştı.

1 Katrilyon Baby Doge yakıldı

Bu arada, ekip ve platform tarafından sözü verilen BabyDoge yakımları da sabit bir hızla devam ediyor. Resmi BabyDoge Twitter hesabı tarafından paylaşılan 2 Ağustos tarihli BscScan raporlarına göre, yakın bir zamanda 1 katrilyon BabyDoge yakıldı.

Baby Doge Coin geçtiğimiz günlerde Ağustos ayı için planladığı “Aylık Yakma Etkinliği”ni düzenledi ve devasa bir işlemle “inferno” adresine 1 Katrilyon Baby DogeCoin (BabyDoge) gönderdi. Bu meme token’ların tahmini değerinin 1.3 milyon dolar olduğuna inanılıyor.

Bu büyük yakım, 2022’nin başından bu yana Baby DogeCoin’in dolaşımdaki devasa arzından katrilyonlarca BabyDoge token’ın kalıcı olarak kaldırdığı 10. işlem oldu.

KoinFinans.com tarafından da bildirildiği gibi kripto alanı tarihindeki en büyük yakım etkinliği, BabyDoge ekibi tarafından 88.50 milyon dolar değerindeki 50 katrilyon BabyDoge’un muhteşem bir işlemle başarıyla yakıldığı unutulmaz yakım olmuştu.

[irp posts=”59144″ name=”Bu Meme Coin’de Tarihi Yakım: Tek Seferde 50 Katrilyon!”]

Geçtiğimiz Temmuz ayında BabyDoge ekibi tarafından daha önce söz verildiği gibi, Baby Doge Coin (BabyDoge) 88.500.000 dolar (88.50 milyon dolar) değerinde toplam 50 Katrilyon token’ı dolaşımdan kaldırmıştı. Doğum günü kutlaması olarak gerçekleşen yakım işlemi kripto alanındaki herhangi bir coin/token için en büyük yakım işlemi olarak büyük bir öneme sahipti.

Bu aylık yakım etkinliklerinin ardından, BabyDoge, CoinGecko’ya göre son sekiz ayda 420 katrilyon token’lık ilk arzını 159.27 katrilyona düşürdü.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.