1 Haftada 1 Milyona Yakın Token Yakıldı! SHIB Topluluğu Yakımlara Son Hızla Devam Ediyor!

  • Yakın zamanda paylaşılan on-chain verilere göre, son 24 saatte 22 milyon Shiba Inu token yakıldı. Son dokuz gün içinde ise neredeyse bir milyar token dolaşımdan kaldırıldı.

Shiba Inu topluluğunun yakılan SHIB token miktarını takip edebileceği bir izleme platformu olan shibburn.com‘un Twitter hesabında yapılan bir paylaşıma göre, son dokuz gün içinde “ölü” adreslere büyük miktarlarda, bir milyara yakın, SHIB gönderildi.

Bunun yanı sıra, Etherscan’dan veri toplayan aynı platform, son 24 saat içinde, SHIB topluluğu içindeki çeşitli ekipler tarafından kabaca 22 milyon SHIB meme coin’inin yakıldığını tweetledi.

Neredeyse bir milyar SHIB yandı

Shibburn tarafından toplanan etherscan izleyicisinden elde edilen verilere göre, son 24 saat içinde, madeni paraların geri çekilemediği veya harcanamadığı ölü cüzdanlara yaklaşık 22 milyon meme kripto tokeni gönderildi.

Toplam 18.859.775 Shiba Inu’yu dolaşımdaki arzdan çıkarmak için Shib destekçileri 11 işlem gerçekleştirdi. Daha sonra, üç ayrı transferde üç milyon token daha transfer edildi.

Daha önce de aynı veri sağlayıcı, 20 Şubat’tan önceki hafta boyunca, etkileyici bir miktar olan 917.202.013 SHIB’in yukarıda belirtilen ölü cüzdanlara kilitlenerek yok edildiğini tweetledi.

Freelance platformu SHIB’i ekledi

Bugün erken saatlerde, freelance hizmet sağlayıcıların blockchain alanındaki çalışmaları için kripto para kazanabilecekleri bir platform olan LaborX’in Twitter hesabı, ödeme seçeneklerinden biri olarak SHIB’i eklemek üzere olduklarını duyurdu.

Bunun da ötesinde, popüler meme kripto para biriminin eklenmesini kutlamak için şirket, bir Shiba Inu çekilişi gerçekleştirecek. Platform, LaborX ve Shiba Inu arasındaki işbirliği için en iyi fikirleri öneren kişilere toplam 2.000 dolar değerinde SHIB vermeyi planlıyor.

Bir SHIB yanma mekanizması veya tamamlanan her iş için Shiba Inu ödülleri kavramı örnek olarak adlandırıldı.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : u.today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.